Exterier hotelu

Your Type
of Hotel

Hermitage Hotel Prague

Zažijte originální atmosféru tiskárny z počátku minulého století proměněné v moderní hotel – místo s dokonalým servisem a pohodlím. Vyjděte ven a užijte si překrásný výhled na panorama Prahy a její historické památky. Prozkoumejte okolní čtvrť s kavárnami a restauracemi nebo si vychutnejte klid nedalekého Vyšehradu. Objevte pulzující vltavskou Náplavku plnou barů a zahrádek. Je jen na vás, jaký bude právě váš zážitek.

Hermitage Hotel Prague

Zažijte originální atmosféru tiskárny z počátku minulého století proměněné v moderní hotel – místo s dokonalým servisem a pohodlím. Vyjděte ven a užijte si překrásný výhled na panorama Prahy a její historické památky. Prozkoumejte okolní čtvrt s kavárnami a restauracemi nebo si vychutnejte klid nedalekého Vyšehradu. Objevte pulzující vltavskou Náplavku plnou barů a zahrádek. Je jen na vás, jaký bude právě váš zážitek. 

Co Vám nabízíme

lokalita

SKVĚLÁ LOKALITA

Užijte si blízkost historického centra a zároveň klid autentické pražské čtvrti přímo u Vltavy, stranou hlavního turistického ruchu. 

budova

HISTORICKÁ BUDOVA

Poznejte jedinečnou atmosféru bývalé tiskárny postavené v secesním stylu, které jsme originální úpravou vtiskli moderní a útulný ráz. 

sluzby

NADSTANDARDNÍ SERVIS

Dopřejte si u nás péči, která předčí vaše očekávání. Osobní přístup a pomoc v každé situaci jsou pro nás naprostou samozřejmostí. 

RESTAURACE & BAR

Vychutnejte si to nejlepší z české i světové kuchyně v restauraci Type stejně jako kvalitní nápoje připravované našimi barmany. 

fitness

FITNESS & SPORT

Věnujte se svým oblíbeným zálibám. Využívat můžete jak naše unikátní střešní fitness s terasou, tak ideální polohu hotelu u oblíbených běžeckých a cyklistických tras.

parkovani

PARKING

Zaparkujte svůj vůz pohodlně přímo v hotelu. Hlídané garážové stání nebo venkovní stání si jednoduše přikoupíte ke svému ubytování.

#hermitageprague

Představte si, jak se v Hermitage Hotel Prague bude bydlet právě vám.

 

ŘÍKAJÍ O NÁS

Na základě svého pobytu

Your TYPE of experience

Co vás čeká? Komfortně vybavené pokoje, restaurace s českou i mezinárodní kuchyní, bar pro večerní posezení, fitness, profesionální zázemí pro pořádání konferencí. K tomu všemu Praha jako na dlani… 

 

KDE NÁS NAJDETE

Díky skvělé poloze v centru a blízko zastávek městské hromadné dopravy se k nám dostanete jednoduše z letiště nebo nádraží. Hotel nabízí také vlastní parkování. Krásy Prahy od nás můžete objevovat pohodlně i pěšky. 

Hermitage Hotel Prague

Svobodova 1
128 00 Praha 2
Česká republika

tel: +420 225 995 225
fax: +420 225 995 111

email: info@hermitageprague.com 

Hermitage Hotel Prague

Svobodova 1961/1
128 00 Praha 2
Česká republika

tel: +420 225 995 225
fax: +420 225 995 111

email: info@hermitageprague.com